Biraz Gülelim

Gönderildiği yer: Genel 0

FACEBOOK İNCİLERİ 🙂

 §  gökyüzüne bakan fotoğraflı parti liderlerine sesleniyorum: biz aşağıdayız… ‘

§  tayyip güneşi de mi sattın yaz gelmiyor.

§  nihat doğan 50 günde 14 kilo vermiş!, bu hesaba göre 300 gün sonra tamamen kaybolacak… orda kal nihat!

§  ne zaman yere düşmüş güzel bir kız görsem 3 kere öpüp yolun kenarına bırakasim geliyor… nimet lan yazık.

§  dün gece rüyamda mevlana’yı gördüm. “sen gelmeyince ben geldim” dedi. mahçup oldum.

§  bir kadının en savunmasız olduğu hali ; oje sürdükten sonraki 10 dakikadır!”

§  profesyonel fotoğraf makinasi aldim… yanında 3 sokak çocuğu, 9 güvercin, 2 yaşlı teyze ve 3 eli yüzü kırışmış ağzında sigara içen amca verdiler… ”

§  alkol kullanmayanlara üzülüyorum. hayatları boyunca güzel bir kadın göremeden ölecekler :))”
alkolü abartanlara üzülüyorum. dünyanın hep güzel kadınlarla dolu olduğunu sanıyorlar:))”

§  hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını , kafasıyla tuğla kırdığı halde kaplumbağaya çarpınca ölen mario’dan öğrendim.

§  tarih gibi, kadınlar da ikiye ayrılır.. m.ö. (makyajdan önce), m.s. (makyajdan sonra)”

Takip Et Emre ALBAYRAK:

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi

Türkiye'nin önde gelen SEO danışmanlarından olan Emre Albayrak; 14.09.1987 Trabzon doğumlu olup, aslen Gümüşhane/Kelkit' lidir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul 'da tamamlamıştır. 2007 Yılında Erzincan Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olduktan 5 Yıl sonra Anadolu Üniversitesi'nde İşletme bölümü okumuş ve 2014 yılında mezun olmuştur. 2015 Yılında ÖSYM 'nin hazırladığı ALES sınavında yeterli puan alıp Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi, Mühendislik fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek lisansa başlayıp 2017 yılı ocak ayında mezun olmuştur. Microsoft tarafından yapılan sınavlar sonrası başarı gösteren kişilere verilen MCP, MCSA ve MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) sertifikalarına sahip olan Emre Albayrak; bir şirketin uçtan uca tüm alt yapısının kurulumunu yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bilişim Teknolojileri hakkında araştırmalarda bulunmayı kendisine yaşam felsefesi olarak benimseyen Emre, aynı zamanda "google haberler" sitesi ile de yakından ilgilenmekte ve kişisel bloğu üzerinden insanlara yardımcı olmaya gayret göstermektedir. Mesleği: Bir yazılım şirketinde Bilgi Teknolojileri Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Hobileri: Fotoğraf çekme, masa tenisi, yüzme ve satranç oynamaktır. Aynı zamanda amatör bir fotoğrafçı olan Emre Albayrak, fotoğrafçılık alanında özellikle makrolama ile ilgilenmektedir.
Son yazıları
Yorumlar kapalıdır.