Büyük Takımlar Aldığı Kupalarla Küçük Takımlar İse Büyük Takımları Yenerek Övünür

Gönderildiği yer: Genel 1

Büyük Takımlar Aldığı Kupalarla Küçük Takımlar İse Büyük Takımları Yenerek Övünür! ‘M.platini’

Rüyanda bile göremezsin. Evet 10 senedir fb yeniyor kendi sahasında ama 3 puandan başka bişey alamıyolar sonra haftalarca övünüyolar.. Biz avrupanın en büyüğü olmuşuz Türkiyede’de bizden başka ne yapabilecek var ne de yaklaşabilecek.. Kendi rekorumuzu kendimiz geliştiririz..Biyandan daha türkiye kupasının ne olduğunu bile hatırlamayan tek başarısı Galatasaryı kendi sahasında yenmek ve lig şampiyonluğu! Başka ????? Biz geçmişimizle övünmüyoruz biz müzemizin zengiliğiyle övünüyoruz! Ne Türkiyede nede avrupa platformunda 1 adım bile önde değildir fb. BKNZ.(futbol tarihi)… Bu ülkede bir anadolu takım ligde şampiyonluğu hedehliyosa , avrupadaki ekiplerimiz final hedefliyolarsa bu Galatasarayın bu ülkedeki çıtayı en tepeye taşımasıdır !!! Onun için kimse yüksekten fazla uçmasın gerçekleriyle yüzleşsin !

Tekrar tekrar tekrar yazıyorum. Yazdıklarıma yorum yapma cesaretini gösterecek fb lilere. Son paragrafı tekrar okuyun…

Büyük Takımlar Aldığı Kupalarla Küçük Takımlar İse Büyük Takımları Yenerek Övünür! ‘M.platini’

şimdi uyuyup rüyanızda asla ve asla alamayacağınız kupaları görmek için üç ihlas bir fatiha okuyun belki işe yarar….!!!!

Takip Et Emre ALBAYRAK:

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi

Türkiye'nin önde gelen SEO danışmanlarından olan Emre Albayrak; 14.09.1987 Trabzon doğumlu olup, aslen Gümüşhane/Kelkit' lidir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul 'da tamamlamıştır. 2007 Yılında Erzincan Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olduktan 5 Yıl sonra Anadolu Üniversitesi'nde İşletme bölümü okumuş ve 2014 yılında mezun olmuştur. 2015 Yılında ÖSYM 'nin hazırladığı ALES sınavında yeterli puan alıp Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi, Mühendislik fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek lisansa başlayıp 2017 yılı ocak ayında mezun olmuştur. Microsoft tarafından yapılan sınavlar sonrası başarı gösteren kişilere verilen MCP, MCSA ve MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) sertifikalarına sahip olan Emre Albayrak; bir şirketin uçtan uca tüm alt yapısının kurulumunu yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bilişim Teknolojileri hakkında araştırmalarda bulunmayı kendisine yaşam felsefesi olarak benimseyen Emre, aynı zamanda "google haberler" sitesi ile de yakından ilgilenmekte ve kişisel bloğu üzerinden insanlara yardımcı olmaya gayret göstermektedir. Mesleği: Bir yazılım şirketinde Bilgi Teknolojileri Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Hobileri: Fotoğraf çekme, masa tenisi, yüzme ve satranç oynamaktır. Aynı zamanda amatör bir fotoğrafçı olan Emre Albayrak, fotoğrafçılık alanında özellikle makrolama ile ilgilenmektedir.
Son yazıları

  1. sedat tekin
    |

    güzel bir site

Yorumlar kapalıdır.