Ahmet Kılıçarslan İlk Öğretim Okulu iletişim ve ulaşım bilgileri

Gönderildiği yer: Genel 0

Merhaba,

Bu seferki yazımda bloğumda hiç yer almayan bir konuda bilgi vereceğim.

AHMET KILIÇARSLAN İLKÖĞRETİM OKULU iletişim ve ulaşım bilgileri

8 Şubat 2013 ve 9 Şubat 2013 tarihleri arasında AHMET KILIÇARSLAN İLKÖĞRETİM OKULU’nda aöf sınavına girecek arkadaşlara çok önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.

İstiklal Mah. Şehzade Cad. Demir Sok. No:7, Ümraniye Merkez, Ümraniye, İstanbul

Google arama motoruna girip bu linkteki gibi arattığınızda karşımıza aşağıdaki gibi bir sonuç çıkıyor.

ahmetlilicarslanio_googleArkadaşlar kırmızı ok ile işaretlediğim google haritalarda çıkan yer TAMAMEN YANLIŞ ve farklı bir adrestir. Geçtiğimiz cuma akşamı okulu önceden görmek adına telefonumun GPS özelliğini aktif ederek buradaki adrese kadar gittiğimde okulun olması gereken yerde bir market vardı 🙂 yalnız cadde ismi ve sokak ismi birebir aynı. Sadece okul yok. 🙂 Markete girip sorduğumda bir önceki sınav içinde yüzlerce kişinin bu okula hatalı gelip sınava giremediğini söyledi. Umarım google bu yazımı hızlı bir şekilde algılar ve önümüzdeki hafta yapılacak sınav da kimse yanlış yere gitmez.


Doğru olan iletişim ve ulaşım bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye askeriye şubesinin biraz gerisindeki kavşaktan sağa dönüp, yaya geçicinden sola döndüğünüzde okulu görebilirsiniz. Aslında gayet yakın ve merkezi bir yerde 🙂 google haritalarda çıkan sonuç ile arasında yaklaşık 3,5 kilometre fark olduğu gibi otobüs ile ulaşım yok 🙁

ahmetlilicarslanio_yandex

İstiklal Mah. Şehzade Cad. Demir Sok. No:7, Ümraniye Merkez, Ümraniye, İstanbul

Yazıdan google map kötüdür, yandex iyidir şeklinde bir sonuç algılanmasın lütfen 🙂

Fakat ne yalan söyliyeyim google haritalara güvenerek yaklaşık 3 kilometre boşuna yürüdüm 🙂 kaç haftadır yapamadığım spora sayıyorum 🙂

Takip Et Emre ALBAYRAK:

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi

Türkiye'nin önde gelen SEO danışmanlarından olan Emre Albayrak; 14.09.1987 Trabzon doğumlu olup, aslen Gümüşhane/Kelkit' lidir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul 'da tamamlamıştır. 2007 Yılında Erzincan Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olduktan 5 Yıl sonra Anadolu Üniversitesi'nde İşletme bölümü okumuş ve 2014 yılında mezun olmuştur. 2015 Yılında ÖSYM 'nin hazırladığı ALES sınavında yeterli puan alıp Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi, Mühendislik fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek lisansa başlayıp 2017 yılı ocak ayında mezun olmuştur. Microsoft tarafından yapılan sınavlar sonrası başarı gösteren kişilere verilen MCP, MCSA ve MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) sertifikalarına sahip olan Emre Albayrak; bir şirketin uçtan uca tüm alt yapısının kurulumunu yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bilişim Teknolojileri hakkında araştırmalarda bulunmayı kendisine yaşam felsefesi olarak benimseyen Emre, aynı zamanda "google haberler" sitesi ile de yakından ilgilenmekte ve kişisel bloğu üzerinden insanlara yardımcı olmaya gayret göstermektedir. Mesleği: Bir yazılım şirketinde Bilgi Teknolojileri Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Hobileri: Fotoğraf çekme, masa tenisi, yüzme ve satranç oynamaktır. Aynı zamanda amatör bir fotoğrafçı olan Emre Albayrak, fotoğrafçılık alanında özellikle makrolama ile ilgilenmektedir.
Son yazıları
Yorumlar kapalıdır.