modasaat.com | Certina erkek saat

Gönderildiği yer: Genel | 0

certina-erkek-saatİnanılmaz Certina Saat Fiyatları Sadece  modasaat.com’da.

Swatch grubuna ait olan Certina saatlerini üreten marka sıkıntısı talebe yetersiz kalmak ve yeterli üretim yapamamaktır. Talep kadar saat üretimi gerçekleştirememek, firmanın ne denli kabul gördüğünü ve piyasada iyi bir yeri olduğunun kanıtıdır.Certina markasının öncelikli amacı, talebe cevap vermek ve kaliteli ürün üretimini gerçekleştirerek, firma ve marka güvencesi ile modellerini piyasaya yeterli sayıda koymaktır.

Geleneksel saat markaları içinde yerini alan, İsviçre patentli Certina erkek saat konusunda da ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Bir boşluğu dolduran ve hem erkek hem de bayan saati açısından iyi bir satış grafiği çizdikleri görülmektedir. Motor sporlarına sponsor olan bu marka aynı zamanda spor saati üretimi ile de erkek tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Geçen yıllara nazaran iyi bir büyüme ve satış grafiği çizen marka, ülkemizde de saat tutkunlarının piyasa da aradığı modeller arasında yerini almaktadır. İsviçre saat federasyonu tarafından açıklanan net rakamlar doğrultusunda Asya kıtasında yüzde otuz dörtlük bir büyüme gerçekleştiği görülmektedir. Özellikle Amerika, Çin ve Fransa da satış grafikleri oldukça yüksek bir markadır. Oldukça geniş bir mağaza ağına sahip olan marka Rusya, Norveç, İsviçre, İsveç ülkelerinde iyi bir satış ağı bulunmaktadır.

Dünya saati konusu geçtiğinde ilk akla gelen yer şüphesiz İsviçre’dir. Türkiye’de turistik açıdan saat satışı oldukça fazladır, özellikle Certina bayan saatleri piyasada tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ülkemize gelen Rus ve Alman turistler ciddi sayıda hediyelik saat alışverişi yapmakta ve saat piyasasını özellikle belli başlı markalar adına hareketlendirmektedir. Bayan saatleri konusunda zaman zaman özel fiyatlı saat üretimi de marka tarafından gerçekleştirilmektedir. Özel üretim saatler normal fiyatların üzerinde piyasa da yerini almakta, kalite bakımından firma güvencesi altında satışa sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir