Asla vazgeçmeyekceksin değil mi?

Ne zaman yalnız kalsam, uyuyacak olsam, daha uykuya dalmadan aklıma geliyorsun. Birlikte geçirdiğimiz güzel günler, güldüğümüz eğlendiğimiz komik anılar bir bir canlanmaya başlıyor. Dudaklarım benden izinsiz gülümsemeye başlarken, gözlerimden oluk oluk yaşlar akıyor.

Çok kızıyorum sana. Hatta nefret ediyorum. Beni kendine ölesiye aşık ettin sonra da yüz üstü bırakıp gittin. Peki sana ne yaptım? Sevmekten başka ne yaptım? Sadece ve sadece sevdim.

Peki sen ne yaptın?

Ben görmedikçe sen gözüme soktun. Duymadıkça bağırdın. Ben seni kaybetmek istemedikçe sen tam tersi mücadele verdin. Artık dolmuştum. Bıkmıştım. İstedim ki: benim defalarca kez verdiğim mücadeleyi bir kez de olsan sen veresin. Beni kaybetmemek için mücadele edesin istedim. Böylece bana verdiğin değeri görecektim.

…. gördüm… Ardına bakmadan çekip gidişini gördüm.

Bari rüyalarımda beni rahat bırak. Vazgeç. En azından rüyalarımdan vazgeç. Biliyorum. Asla vazgeçmeyeceksin. Gözlerimi her yumuşumda aklıma geleceksin. Geldikçe bana acı çektireceksin. Asla vazgeçmeyeceksin. aslaa.

Ne yazıkki halen daha seviyorum seni. Çok safım biliyorum ama hala seviyorum seni. Canımı yaksanda……

Diğer Yazılar.

  • Söyleyemiyorum…Söyleyemiyorum… Düğümleniyor adeta dudaklarım. Bi tarafım söye diyor, diğer tarafım karşı çıkıyor. Söyleyemiyorum... Söyleyemiyorum içimden geçenleri. Ama söylemesemde bldiğini […]
  • FacebookFacebook Nedenini bilmiyorum ama google da facebook profil sayfam listelenmiyor. Sanırım google birilerinin bana ulaşmasını istemiyor 🙂 Mesela emre albayrak diye google da […]
  • Mütevazi ve yetenekli olmakMütevazi ve yetenekli olmak SANIRIM COK ILGINIZI CEKECEK 🙂 DAHA SIKLIKLA YASADIGIMIZ HIC BI'SEY YOK GIBI SANKI 🙂 BI'OKUYUN BAKALIM 🙂 Televizyon izlerken birilerine bakıp da "Ya bu adam bu […]

Emre ALBAYRAK

Türkiye'nin önde gelen SEO danışmanlarından olan Emre Albayrak; 14.09.1987 Trabzon doğumlu olup, aslen Gümüşhane/Kelkit' lidir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul 'da tamamlamıştır. 2007 Yılında Erzincan Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olduktan 5 Yıl sonra Anadolu Üniversitesi'nde İşletme bölümü okumuş ve 2014 yılında mezun olmuştur. 2015 Yılında ÖSYM 'nin hazırladığı ALES sınavında yeterli puan alıp Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi, Mühendislik fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek lisansa başlayıp 2017 yılı ocak ayında mezun olmuştur. Microsoft tarafından yapılan sınavlar sonrası başarı gösteren kişilere verilen MCP, MCSA ve MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) sertifikalarına sahip olan Emre Albayrak; bir şirketin uçtan uca tüm alt yapısının kurulumunu yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bilişim Teknolojileri hakkında araştırmalarda bulunmayı kendisine yaşam felsefesi olarak benimseyen Emre, aynı zamanda "google haberler" sitesi ile de yakından ilgilenmekte ve kişisel bloğu üzerinden insanlara yardımcı olmaya gayret göstermektedir. Mesleği: Bir telekominikasyon şirketinde Kalite Mühendisi olarak çalışmaktadır. Hobileri: Fotoğraf çekme, masa tenisi, yüzme ve satranç oynamaktır. Aynı zamanda amatör bir fotoğrafçı olan Emre Albayrak, fotoğrafçılık alanında özellikle makrolama ile ilgilenmektedir.

2 thoughts to “Asla vazgeçmeyekceksin değil mi?”

  1. sanırım aşk böyle birşey, seni istemesede, acıdan başka birşey verse de sen hep onu seveceksin ta ki onsuz olabileceğini anladığın güne kadar. yaanan acı tatlı hikayelerin elbet bir gün mutlu son bulacağını biliyorum.senin de mutlu olman dileğiyle.

    Saygılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir