Bronz Oyun

Gönderildiği yer: Bilişim | 0

logog  Son dönemlerde özelliklede dünya çapında incelendiği zaman ülkemizde internet kullanımı milyonları aştı diyebiliriz. Bu büyük kitle elbette çeşitli nedenler için interneti kullanıyor. İnternet  kullanıcılarının bazısı eğlence ve iyi vakit geçirmek için, bazısı da işini kolayca yapabilmek için internete bağlanıyor. Bu makalemde sizlere  internete oyun ve iyi vakit geçirme amaçlı giren kitleden  bahsedeceğim.

Herkesin bildiği üzere internete erişim eğlence için erişim  sağlayan kitlenin büyük çoğunluğu oyun oynama amaçlı sitelere  giriyor. Bunun başlıca nedeni galiba binlerce çeşitte oyunun olması ve farklı  tarzlarda yapılmış olması. Tabi bir de her zevke hitab eden milyonlarca internet oyunlarının  çıkmış olması. Bugün sosyal medya olarak tabir ettiğimiz facebook ta bile yüzlerce internet oyun uygulaması var. Bu da toplumumuzun oyunlara ve eğlenmek için internete ne kadar sık girdiklerini gözler önüne seriyor.. İnternette ticari  para kazanmak isteyen kişiler bile bazen oyun  oynayabiliyorlar.

Sonuçta insanlar her an çalışamaz. Bazen kafasını  dağıtacak işlerle meşgul olmalıdır. Bu konuda da yukarıda anlatıldığı  gibi flash oyun siteleri devreye giriyor. 3D oyun olarak tasarlanan bu  siteler ufak uygulamalar şeklinde olsa da eğlenceli vakit geçirtiyor özellikle gençler. İnsanları  eğlendirip, kafalarının dağılmalarını sağlıyor. Ben bugün sizelere oyun sektörüne iyi bir giriş yapmış bronzoyun.net projesinden bahsediceğim. Siteyi bizzat inceledim. Sitede yüzlerce oyun bulunuyor. Her kategoriden oyunlar site de bulunuyor. Sitenin anasayfasında her  kategoriden oyun olması, kolay ulaşılabilir bir tasarımının  olması, sitenin çok hızlı çalışması, ziyaretçiye puan verdirme ve yorum yazma özelliklerinin verilmesi vb. herşeyi ile gerçekten bu sektörde yerini  sağlamlaştırabilecek bir site olduğu kanaatindeyim..
Sitede birçok kategoride flash oyun mevcut. Bunların en çok sevilenleriı kız oyunları,makyaj oyunları,araba park etme oyunları,dövüş oyunları,nişan alma oyunları vs. şeklinde çok detaylı olarak gidiyor.
Siz de eğer internetten para kazanan fakat arada sırada oyun oynayarak kafa dağıtan kişilerseniz veya internete sadece oyun oynayıp eğlenmek için  giren kişilerseniz ben size bronzoyun.net’i tavsiye ediyorum. Oldukça  hızlı, donmadan, flash ve 3d oyunlar oynayabilip rahatça kafanızı  dağıtabileceğiniz güzel bir web sitedir.
Adres : http://www.bronzoyun.net

 

Takip Et Emre ALBAYRAK:

Bilgi Teknolojileri Yöneticisi

Türkiye'nin önde gelen SEO danışmanlarından olan Emre Albayrak; 14.09.1987 Trabzon doğumlu olup, aslen Gümüşhane/Kelkit' lidir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul 'da tamamlamıştır. 2007 Yılında Erzincan Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünden mezun olduktan 5 Yıl sonra Anadolu Üniversitesi'nde İşletme bölümü okumuş ve 2014 yılında mezun olmuştur. 2015 Yılında ÖSYM 'nin hazırladığı ALES sınavında yeterli puan alıp Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi, Mühendislik fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek lisansa başlayıp 2017 yılı ocak ayında mezun olmuştur. Microsoft tarafından yapılan sınavlar sonrası başarı gösteren kişilere verilen MCP, MCSA ve MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer) sertifikalarına sahip olan Emre Albayrak; bir şirketin uçtan uca tüm alt yapısının kurulumunu yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bilişim Teknolojileri hakkında araştırmalarda bulunmayı kendisine yaşam felsefesi olarak benimseyen Emre, aynı zamanda "google haberler" sitesi ile de yakından ilgilenmekte ve kişisel bloğu üzerinden insanlara yardımcı olmaya gayret göstermektedir. Mesleği: Bir yazılım şirketinde Bilgi Teknolojileri Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Hobileri: Fotoğraf çekme, masa tenisi, yüzme ve satranç oynamaktır. Aynı zamanda amatör bir fotoğrafçı olan Emre Albayrak, fotoğrafçılık alanında özellikle makrolama ile ilgilenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir